Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HIZLI YEMEK TARİFLERİ’NE HOŞ GELDİNİZ…

Genel Bilgilendirme ;

Hızlı yemek tarifleri sitesi tüm kullanıcıların özel bilgilerini gizli tutar ve hiç bir koşulda mail vs. bilgi paylaşımında bulunamaz. Yemek Tarifleri, Sağlıklı Yaşam Kuralları, Güzellik Sırları ve Pratik Bilgiler gibi özgün sayfalarda yararlı bilgiler sunuyoruz. Site içerisindeki yazılar dışında, resimler ve videolar gibi gösterimler alıntıdır.

www.hizliyemektarifleri.net sitesi içerisinde yasa dışı veya telif haklarını ihlal edebilecek hiç bir paylaşıma izin verilemez. Site gezinmek veya üye olmak gibi tüm ayrıcalıklar tamamen ücretsiz ve oldukça kolay tasarımı ile kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Şık tasarımı ve kolay kullanımıyla tam bir kullanıcı dostu arayüzü haline gelen hızlı yemek tarifleri sitesinde her zaman güncel tarifleri bulabileceksiniz.

Her zaman güncel ve sürekli eklenen özgün içeriklerle ziyaretçilerimizi ağırlayacak olduğumuz sitemizi takip edebilirsiniz.

Sitenin hak ve yükümlülükleri ;

Sitede bulunan tüm içerikler belirli aralıklar da kontrol edilmekte ve gerekliyse düzenlemeler yapılmaktadır. Bu gelişime göre kullanım koşullarını önceden bilgilendirmeksizin değişiklikler yapılmaktadır. Telif haklarına ihlal ettiğini düşündüğünüz resim, video gibi paylaşımların yanı sıra, site içerisinde tüm ziyaretçilerimize rahatsızlık veren herhangi bir olumsuzluk olduğunu fark ettiğiniz de bizlere bildiriniz ve sorunun çözülüp, çözülmediğini takip etmenizi rica ederiz. Üyelerimizden gelen tüm gerekli düzenlemeleri ve aynı zamanda önerileri dikkate alıp, siteyi öneriler yönünde dizayn ediyoruz. Değerli üyelerimizden gelen tariflere özenle ilgi gösterilmekte ve kesinlikle dikkate alınarak yayına alınmaktadır.

Site içi özelliklerin kullanımı ;

www.hizliyemektarifleri.net web sitesine üye olmak, tarif göndermek, tarif defteri kullanmak ve soru-cevap özeliklerini dahi kullanmak tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz Üye Olmak ; Siteye üye olmak ve aramıza katılmak sandığınızdan çok daha kolaydır. Kullanıcı adı, e-mail ve dilediğiniz şifreyi belirterek üye olabilirsiniz. Sitemize üye olduğunuz mail ve önemli bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz. Dilerseniz eğer, Facebook üzerinden de kolayca giriş yapabilirsiniz. İçerikleri dilediğiniz gibi tüm sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.


Tarif ekle kısmı ; Tüm değerli üyeler için özenle kolay ve şık tasarıma sahip hazırlanmıştır. Tarif eklerken sizin daha hızlı ve kolay eklemenize yardımcı olabilecek olan sekmelerin yanı sıra dilediğiniz kadar resim eklemenize de tamamen ücretsiz izin verilmektedir.


Tarif defteri ; Üyelere özel tasarlanan alandır. Defter kısmına üyeler beğendikleri tarifleri ve içerik içerisinde bulunan (Deftere Ekle) butonuna tıklayıp, kayıt altına alabilirsiniz. Bu sayede daha önce beğenmiş olduğunuz tariflere herhangi bir zamanda giriş yapıp, kendinize özel defterden hızlıca seçtiğiniz tariflere ulaşabilirsiniz.


Soru ve Cevap ; Sitenin bu kısmında tamamen üyelerimize özel özgür soru sorma veya daha sorulan sorulara yine üyeler tarafından cevap vermek için kullanılıyor. Bu sayede tüm üyelerimiz kendileri arasında hem sohbet edebilir, hemde ilginç ve lezzetli tarifleri tartışmalarla meydana getirebilirler.


Malzemelerle Ara ; Site içerisinde tarif adını yazıp, aramanızın yanı sıra eğer aradığınız tarifin adını bilmiyor ama malzemeleri hakkında bilginiz varsa, tamda burada size yardımcı olabilecek harika bir özellik sunuyoruz. Aramak istediğiniz tarifin malzemelerini (Malzemelerle Ara) kısmına yazdığınız da size alternatif en yakın tarif filtreden geçip karşınıza çıkacaktır.


Diğer Site Özellikler ; Sitemizde sizleri bekleyen bir çok özellikleri keşfetmek için hemen üye olup, gezinmeye başlayabilirsiniz. Yeni eklenen tarifler ve tüm içerikleri anında öğrenmek için abone de olabilirsiniz.


Abonelik Detayları ; Sitemize tamamen ücretsiz sadece mail adresinizle abone olarak tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Yeni eklenen yemek tarifleri ve güzellik sırları gibi tüm girilen içerikler sizin mail adresinize ücretsiz bir şekilde gelmesini sağlayabilirsiniz. Hızlı Yemek Tarifleri sitemize üye veya abone olurken kullanmış olduğunuz mail adresiniz kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Sırları ile Alakalı Uyarımız ;

Sitemizde yayınlanan sağlık/güzellik kategorisine ait tüm görsel ve yazılan içerikler alıntıdır. Herhangi bir şekilde tedavi önermiyor ve tüm sağlık, güzellik ile ilgili sıkıntılarınızı uzman doktorlarla paylaşmanızı, tedavi olmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde yayınlanan Sağlık ve güzellik sırları için tarifler, tamamı doğal ve kişiden kişiye farklılık gösterebilecek tariflerdir. Bu tarifleri kullanmak tamamen kişinin kendi kararı olacaktır. Bu konuda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Siteyi kullanan her kullanıcı ve ziyaretçi yukarıda sıraladığımız maddeleri kabul etmiş olur. Lütfen uyarılarımızı dikkate alınız.

Sitemize Ait Sosyal Paylaşım Sayfaları ;

Hızlı yemek tarifleri sitemiz olarak, sizlere en iyi hizmeti sosyal paylaşım sayfalarımızla vermeyi destekliyoruz. Eğer isterseniz hemen altta yer alan sayfalarımızı kontrol edebilir ve sitemizi takip ederek en yeni eklenen yemek tariflerimizi takip edebilirsiniz.

  1. Facebook Sayfamız için tıklayınız.
  2. Twitter Sayfamız için tıklayınız.
  3. Google Plus Sayfamız için tıklayınız.
  4. Pinterest Sayfamız için tıklayınız.
  5. İnstagram Takip Sayfamız için tıklayınız.

Bu sayfalar dışında bulunan site adımıza açılmış, hiç bir sosyal paylaşım sayfası bize ait değildir ve olası sorunlarda hiç bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Her Türlü İstek veya Şikayetlerinizi lütfen bize mail ile bildiriniz!

iletisim@hizliyemektarifleri.net

Tariflerimizi takip eden herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…

Kategoriler

Tarif Kategorilerimiz

Size Özel Yemekler

Hızlı Yemek Tarifleri Tavsiyeleri
Ispanaklı Yaş Pasta Tarifi

Ispanaklı Yaş Pasta Tarifi Ispanaklı Yaş Pasta Nasıl Yapılır?